• Ať tě tvá cesta internetem přivedla na toto místo náhodou či cíleně, buď vřele vítán!

  Tyto stránky ožívají vždy jednou ročně, když z léta zbyly jenom vzpomínky a opálené tváře a za dveřmi se probouzí odpočatá a nezkrotná zima. Právě v tuto chvíli, v době podzimních plískanic a studeného slunečního svitu znovu a znovu vyráží skupina odvážných na nesnadnou pouť. Přes temné lesy, mrazivá pole a spící obce putují poutníci noční krajinou za vysněným cílem.

  Cestu se jim snaží překazit přírodní živly, šílený pořadatel a všeho schopní hospodští. Přesto odvážlivci každý rok odporují dešti a zimě. Nadávajíce na pořadatele zdolávají noční kilometry a srdnatě se vypořádávají se zákeřně rozmístěnými osvěžovnami rozličných cenových skupin po celé pouti.

  Odměnou jim v cíli bývá prosté lože, skromná strava a pocit, že ač o rok starší, stále jsou uvnitř  mladí a nepoučitelní. Tento úžasný poznatek si poté ještě společně utvrdí při romantickém večeru, neboť sdílená radost je radostí dvojnásobnou.

  Takto posíleni na duchu se pak celý rok těší, že se opět vyzbrojí zmijovkou, čelovkou, placatkou a s odhodláním opět vyrazí přes temné lesy, mrazivá pole a spící obce.

  P.S:

  Pokud je problém s přihlášením a nefunguje ani automatická obnova hesla, napiš email na pochod(zavinac)gmail.com